Skip to main content

Zbierz swój team i biegnij w TEAM UP! Everyone

Chcesz stworzyć zespół 3 lub 4 osób i przeżyć wyjątkowe emocje związane z rywalizacją drużynową? Zapraszamy do TEAM UP! Everyone – ta konkurencja doda Wam skrzydeł, podnosząc tradycyjną drużynówkę na nowy poziom => https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/#

Emocje wynikające z ducha walki i współpracy w zespole, są wyjątkowe. A przy tym Wasze osobiste wyniki liczą się również do wszystkich klasyfikacji indywidualnych.

 

A DLA NAJSZYBSZYCH… RÓWNIEŻ ZMAGANIA O POWAŻNE NAGRODY

Szósta drużyna w rywalizacji TEAM UP! Europe – kto uzupełni stawkę na starcie 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego i będzie walczył o nagrody gwarantowane?

W lipcu ’23 zaprezentowaliśmy nowy format rywalizacji, która od tego roku stanie się integralną częścią Maratonu Warszawskiego – TEAM UP! Europe. W ciągu kolejnych tygodni przedstawiliśmy pięć drużyn biorących udział w premierowej edycji projektu. Ostatnia, szósta drużyna, która dołączy do ekip Węgier, Ukrainy, Szwajcarii, Belgii oraz międzynarodowego teamu Continental – to możecie być WY! 

Przypomnijmy, że TEAM UP! Europe to starcie czteroosobowych drużyn na dystansie maratońskim, które ma nie tylko uatrakcyjnić bieg na dystansie 42,195, ale i wspierać rozwój sportowy biegaczy z Europy. W premierowej edycji pula gwarantowanych nagród wynosi 60 tysięcy euro, z czego 20 tysięcy trafi do najlepszej drużyny.

Kto jest managerem szóstego zespołu?

Do stworzenia drużyn zaproszeni zostali managerowie z całej Europy. Stworzyli oni pięć teamów, które przedstawialiśmy przez cały lipiec. Managerem szóstej drużyny… możesz być Ty! Jak to możliwe? To bardzo proste – w tegorocznej edycji TEAM UP! Europe przewidzieliśmy miejsce dla dokładnie sześciu zespołów. Jako że pięć miejsc jest już zajętych postanowiliśmy, że szóste miejsce przypadnie najlepszej drużynie w rozgrywanej równolegle rywalizacji TEAM UP! Everyone

Co to oznacza w praktyce? 

Właśnie uruchomiliśmy zapisy do otwartej rywalizacji drużynowej TEAM UP! Everyone. Jej zasady są niemal dokładnie takie same, jak te obowiązujące w formacie TEAM UP! Europe – zapoznać się z nimi możecie tu => https://teamupeurope.eu/zasady-i-regulamin/

A teraz najważniejsze – najwyżej sklasyfikowana drużyna w formacie Everyone, która będzie zestawiona zgodnie z zasadami formatu Europe (czyli będzie się składać w całości z osób posiadających paszporty krajów członkowskich European Athletics) zostanie sklasyfikowana dodatkowo w rywalizacji Europe i zajmie w nim miejsce zgodne z liczbą zdobytych punktów. A także – weźmie udział w podziale nagród w tej rywalizacji! 

Nagrody gwarantowane

Jeśli ktoś ma wątpliwości, czy warto powalczyć to… przypominamy, jakie nagrody czekają na najlepsze drużyny w stawce.

  1. 20.000 EURO
  2. 12.000 EURO
  3. 9.000 EURO
  4. 6.000 EURO
  5. 5.000 EURO
  6. 4.000 EURO

Początek zapisów drużyn do rywalizacji TEAM UP! Everyone już za chwilę. Zapoznajcie się z zasadami i odpowiedziami na najważniejsze pytania i… zaczynajcie budować zespół, który będzie walczył o nagrody z drużynami z całej Europy! 

Zbuduj swój skład i walcz o zwycięstwo!

Zgłosić się do nowego formatu rywalizacji można jedynie posiadając nadany już numer startowy na 45. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski (wymóg ten dotyczy wszystkich osób w drużynie). Zgłoszenie takie nie wiąże się już z dodatkowymi opłatami i polega jedynie na wypełnieniu formularza. Drużyna powinna mieć minimum trzy, a maksimum cztery osoby, przy czym przynajmniej jedna z tych osób musi być kobietą i przynajmniej jedna – mężczyzną. 

Zgłosić drużynę może jeden z jego członków – będzie to biegający manager (kapitan). Wynik końcowy drużyny to suma wyników trzech osób: wynik szybszego mężczyzny, wynik szybszej kobiety oraz lepszy wynik z dwóch pozostałych, przy czym podstawą jest nie czas, a wynik punktowy obliczony automatycznie na podstawie tabel przeliczeniowych World Athletics.

Kalkulator wyników: https://caltaf.com/pointscalc/calc.html

Zapraszamy do rywalizacji TEAM UP! Everyone! Stańcie w szranki razem z profesjonalnymi biegaczami i walczcie na trasie o nagrody finansowe. Zapisy trwają!