Skip to main content

Od strony organizacyjnej rywalizacja TEAM UP! Europe to niezwykle wymagające przedsięwzięcie. Ponieważ jej zasadniczym celem jest podniesienie atrakcyjności widowiska maratońskiego dla obserwatorów to opracowanie regulaminu i stworzenie systemu nagród jest dopiero początkiem. Ważne jest to, jak będzie można całą rywalizację śledzić w taki sposób, by zrodziły się prawdziwe emocje.

Po pierwsze – zapraszamy do śledzenia naszych mediów. Na stronie www będziemy co wtorek dodawać sylwetkę kolejnej drużyny uczestniczącej w rywalizacji i przedstawiać sylwetki zawodników. Oprócz tego zachęcamy do polubienia i śledzenia profili społecznościowych Team Up Europe, gdzie będziemy na bieżąco pokazywać przygotowania zarówno zawodników, drużyn, jak i organizatorów do tego wyjątkowego przedsięwzięcia.

Po drugie – zachęcamy do stworzenia własnej drużyny! W rywalizacji TEAM UP! Everyone może wziąć udział każdy, kto zachęci do udziału dwójkę albo trójkę znajomych i zgłosi się do nas. 

Po trzecie – najważniejsze. Obie rywalizacje – TEAM UP! Europe i TEAM UP! Everyone – będzie można śledzić na bieżąco w dniu dniu. 24 września od godziny 8:45 można obserwować zmagania biegaczy w trybie transmisji online, ale też w aplikacji internetowej umożliwiającej bieżące śledzenie wyników. Emocji na pewno nie zabraknie!