Skip to main content

Szósta drużyna w TEAM UP! Europe – rywalizacja o nagrody otwiera się dla najszybszych amatorów

TEAM UP! Europe – czyli rywalizacja europejskich zespołów w ramach 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego. W ciągu kolejnych tygodni przedstawiono pięć drużyn biorących udział w premierowej edycji projektu. Dziś pora na ostatnią, szóstą drużynę, która dołączy do ekip Węgier, Ukrainy, Szwajcarii, Belgii oraz międzynarodowego teamu Continental. 

TEAM UP! Europe to starcie czteroosobowych drużyn na dystansie maratońskim, które ma uatrakcyjnić bieg na dystansie 42,195 i wspierać rozwój sportowy biegaczy z Europy. W tegorocznej edycji pula gwarantowanych nagród wynosi 60 tysięcy euro, z czego 20 tysięcy trafi do najlepszego teamu.

Kto jest menedżerem szóstego zespołu?

Do stworzenia teamów zaproszeni zostali menedżerowie z całej Europy. Stworzyli oni pięć zespołów, które przedstawialiśmy przez cały lipiec. Szefem i kapitanem szóstej drużyny… możesz być Ty! Jak to możliwe? Organizatorzy postanowili, że szóste miejsce przypadnie najlepszej drużynie w rozgrywanej równolegle rywalizacji TEAM UP! Everyone

Jak to działa? 

Oprócz wyścigu “elity drużyn”, w ramach maratonu odbędzie się też drużynowa rywalizacja otwarta dla każdego, czyli TEAM UP! Everyone. Jej zasady są niemal dokładnie takie same, jak te obowiązujące w formacie TEAM UP! Europe.

Najwyżej sklasyfikowana drużyna w formacie Everyone zostanie dodatkowo włączona do rywalizacji Europe i zajmie w niej miejsce zgodne z liczbą zdobytych punktów, biorąc również udział w podziale premii finansowych. 

Nagrody gwarantowane
Przypominamy nagrody, jakie nagrody czekają na najlepsze drużyny w stawce.

  1. 20.000 EURO
  2. 12.000 EURO
  3. 9.000 EURO
  4. 6.000 EURO
  5. 5.000 EURO
  6. 4.000 EURO

Początek zapisów drużyn do rywalizacji TEAM UP! Everyone już za chwilę. Zapoznajcie się z zasadami i odpowiedziami na najważniejsze pytania, i zaczynajcie budować zespół, który będzie walczył o nagrody z drużynami z całej Europy! 

Zbuduj swój skład i walcz o zwycięstwo!
Każdy biegacz z nadanym numerem startowym na 45. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski może zostać kapitanem i zgłosić swoją drużynę. Zgłoszenie takie nie wiąże się już z dodatkowymi opłatami i polega jedynie na wypełnieniu formularza. Każda drużyna musi liczyć 3 lub 4 osoby, w tym co najmniej jedną kobietę i jednego mężczyznę.

Wynik końcowy drużyny to suma wyników trzech osób: wynik najszybszego mężczyzny, wynik najszybszej kobiety oraz lepszy wynik z dwóch pozostałych, przy czym podstawą ich porównania jest nie czas, a wynik punktowy obliczony automatycznie na podstawie tabel przeliczeniowych World Athletics.

Kalkulator wyników: https://caltaf.com/pointscalc/calc.html

Zapraszamy do rywalizacji TEAM UP! Everyone. Stańcie w szranki razem z profesjonalnymi biegaczami i walczcie na trasie o nagrody finansowe.