Szósta drużyna w rywalizacji TeamUp! Europe – kto uzupełni stawkę na starcie 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego i będzie walczył o nagrody gwarantowane?

Równo trzy tygodnie temu zaprezentowaliśmy nowy format rywalizacji, która od tego roku stanie się integralną częścią Maratonu Warszawskiego – TEAM UP! Europe. W ciągu kolejnych tygodni przedstawiliśmy pięć drużyn biorących udział w premierowej edycji projektu. Dziś pora na ostatnią, szóstą drużynę, która dołączy do ekip Węgier, Ukrainy, Szwajcarii, Belgii oraz międzynarodowego teamu Continental. 

Kto jest managerem szóstego zespołu?

Do stworzenia drużyn zaproszeni zostali managerowie z całej Europy. Stworzyli oni pięć teamów, które przedstawialiśmy przez cały lipiec. Managerem szóstej drużyny… możesz być Ty! Jak to możliwe? To bardzo proste – w tegorocznej edycji TEAM UP! Europe przewidzieliśmy miejsce dla dokładnie sześciu zespołów. Jako że pięć miejsc jest już zajętych postanowiliśmy, że szóste miejsce przypadnie najlepszej drużynie w rozgrywanej równolegle rywalizacji TEAM UP! Everyone

Nagrody gwarantowane

  1. 20.000 EURO
  2. 12.000 EURO
  3. 9.000 EURO
  4. 6.000 EURO
  5. 5.000 EURO
  6. 4.000 EURO

Początek zapisów drużyn do rywalizacji TEAM UP! Everyone już za chwilę. Zapoznajcie się z zasadami i odpowiedziami na najważniejsze pytania i… zaczynajcie budować zespół, który będzie walczył o nagrody z drużynami z całej Europy! 

Zbuduj swój skład i walcz o zwycięstwo!

Zgłosić się do nowego formatu rywalizacji można jedynie posiadając nadany już numer startowy na 45. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski (wymóg ten dotyczy wszystkich osób w drużynie). Zgłoszenie takie nie wiąże się już z dodatkowymi opłatami i polega jedynie na wypełnieniu formularza. Drużyna powinna mieć minimum trzy, a maksimum cztery osoby, przy czym przynajmniej jedna z tych osób musi być kobietą i przynajmniej jedna – mężczyzną. 

Zapraszamy do rywalizacji TEAM UP! Everyone! Stańcie w szranki razem z profesjonalnymi biegaczami i walczcie na trasie o nagrody finansowe.