Skip to main content

Czy posiadacie już numery startowe na 46. Nationale-Nederlanden Maraton Warszawski? Jeśli tak, to mamy dla Was fantastyczną wiadomość! Możecie teraz skompletować drużynę i wspólnie walczyć o zwycięstwo w rywalizacji drużynowej TEAM UP! Everyone! To niepowtarzalna okazja, by przeżyć maraton w zupełnie nowy sposób, pełen emocji i ducha zespołowej współpracy.

TEAM UP! Everyone – nowa jakość w rywalizacji drużynowej

Rywalizacja drużynowa TEAM UP! Everyone to zupełnie inny wymiar biegania. Motywuje zarówno biegaczy, jak i kibiców, tworząc niezapomniane wrażenia i wzmacniając ducha współpracy. Podczas gdy tradycyjne biegi skupiają się głównie na osiągnięciach indywidualnych, TEAM UP! Everyone podkreśla znaczenie zespołowej walki, podobnie jak w innych popularnych dyscyplinach sportu.

Jak zgłosić drużynę?

Zgłoszenie drużyny jest niezwykle proste. Wystarczy edytować tradycyjny formularz rejestracyjny dostępny na stronie rejestracja.maratonwarszawski.com. Każdy, kto posiada numer startowy na maraton, może stać się twórcą i kapitanem drużyny. Nie są wymagane żadne licencje sportowe, więc do rywalizacji może dołączyć każdy entuzjasta biegania!

Równoległa rywalizacja elity – TEAM UP! Europe

Podobnie jak w ubiegłym roku, równolegle do rywalizacji amatorów, zostanie rozegrana rywalizacja elity, czyli TEAM UP! Europe. Jej zasady w tym rok uległy zmianom. Aby zdynamizować walkę i ułatwić śledzenie jej przebiegu w tym roku drużyny będą dwuosobowe, a jeden kraj będzie mógł być reprezentowany przez więcej niż jedną drużynę. Zwiększyła się też pula nagród przygotowanych dla uczestników rywalizacji. Zapraszamy na stronę TEAM UP! do działu ZASADY, gdzie przedstawiamy komplet informacji o tegorocznej formule TEAM UP! Europe. 

Gotowi na wyzwanie? Zapiszcie się i biegnijcie prosto do mety razem z projektem TEAM UP!